Technologia tłumaczenia Laniakea

Technologia tłumaczenia Laniakea pozwala użytkownikom żyć w świecie bez barier językowych i komunikować się w naturalnych wielojęzycznych rozmowach natychmiast osobiście lub na duże odległości. Budujemy oprogramowanie, które zapoczątkuje świat, który jest naprawdę zróżnicowany  językowo. Wczesne rabaty kombinowane już od $50.
google_play.png

एप्लिकेशन मुफ्त डाउनलोड करें! >>

Lingfinity Universal Translator: Komunikuj się w ponad 70 językach natychmiast w rozmowach twarzą w twarz. Wkrótce: Brak internetu, nie ma problemu z trybem offline, mają natychmiastowe dwujęzyczne rozmowy, gdy internet nie jest dostępny. Wypróbuj również nasz tryb głośnomówiący Bluetooth, w którym możesz użyć dowolnej słuchawki Bluetooth, aby prowadzić naturalne dwujęzyczne rozmowy twarzą w twarz. Wczesne rabaty już od $30.

google_play.png

एप्लिकेशन मुफ्त डाउनलोड करें! >>

GLOT Chat: Nasze czaty pozwalają na rozmowę grupową aż 30 osób w ponad 100 językach jednocześnie. Świetnie nadaje się do dyskusji w grupach biznesowych,socializing, wielojęzycznych klas i komunikowania się z ludźmi na całym świecie o podobnych zainteresowaniach, którzy mówią różnymi językami, i wiele więcej!

GLOT Messenger: Aplikacja glot social networking umożliwia użytkownikom komunikowanie się w naturalnych wielojęzycznych rozmów na duże odległości za pośrednictwem komunikatora, social posting, czaty i więcej. Żyj w świecie bez barier językowych, komunikuj się w komunikatorze internetowym w ponad 50 językach lub na czatach grupowych w ponad 100 językach. Nowa generacja pojawi się na początku 2021 r. z większą liczą językami i zaktualizowanymi funkcjami. Uzyskać zniżki tak niskie, jak 20 dolarów za pierwszy rok, do nieograniczonego użytku i bez reklam!

©2020 by LANIKEA Translation Technology. Proudly created with Wix.com