Laniakea Vertimo technologijos

Laniakea vertimo technologija leidžia vartotojams gyventi pasaulyje be kalbos barjerų ir bendrauti natūralių daugiakalbių pokalbių akimirksniu asmeniškai arba tolimojo. Mes statome programinę įrangą, kuri bus usher pasaulyje, kuris yra tikrai kalba  įvairi. Ankstyvosios kombinuotos nuolaidos, prasidedant ne mažiau kaip $50.
google_play.png

एप्लिकेशन मुफ्त डाउनलोड करें! >>

Lingfinity Universal Translator: Bendrauti daugiau nei 70 kalbų akimirksniu akis į akį pokalbius. Netrukus: Nėra interneto, jokių problemų su atjungties režimu, turi trumpąją dvikalbiai pokalbiai, kai internetas nėra. Taip pat išbandykite mūsų "Bluetooth" laisvų rankų režimą, kuriame galite naudoti bet kokią galinčią "Bluetooth" ausinę, kad turėtumėte natūralius dvikalbius pokalbius akis į akį. Ankstyvosios nuolaidos ne mažiau kaip $30.

google_play.png

एप्लिकेशन मुफ्त डाउनलोड करें! >>

GLOT Pokalbiai: Mūsų pokalbių kambariai leidžia grupės pokalbį daugiau kaip 30 žmonių  daugiau nei 100 kalbų vienu metu. Puikiai tinka verslo grupėsdiskusijai,ocializuojančioms, daugiakalbėms  klasėms ir bendravimui su žmonėmis visame pasaulyje su panašiais interesais, kurie kalba skirtingomis kalbomis ir daug daugiau!

GLOT Messenger: GLOT socialinių tinklų programa leidžia vartotojams bendrauti gamtos daugiakalbiai pokalbiai tolimojo per momentiniù pasiuntinys, socialinės parašėte, pokalbių ir daugiau. Gyvenkite pasaulyje be kalbos barjerų, bendraukite su tiesioginiu pasiuntiniu daugiau nei 50 kalbų arba grupiniuose pokalbiuose daugiau nei 100 kalbų. Naujos kartos išeina 2021 m. pradžioje su daugiau kalbų ir atnaujintų funkcijų. Gauti nuolaidas ne mažiau kaip $ 20 už pirmuosius metus, neribotam naudojimui ir jokių reklamų!

©2020 by LANIKEA Translation Technology. Proudly created with Wix.com