Laniakea tulkošanas tehnoloģija

Laniakea tulkošanas tehnoloģija ļauj lietotājiem dzīvot pasaulē bez valodas barjerām un sazināties dabiskās daudzvalodu sarunās uzreiz personīgi vai lielos attālumos. Mēs veidojam programmatūru, kas būs usher pasaulē, kas ir patiesi valoda  daudzveidīga. Early kombinācija atlaides, sākot tik zemas, cik $ 50.
google_play.png

एप्लिकेशन मुफ्त डाउनलोड करें! >>

Lingfinity Universal Translator: sazināties vairāk nekā 70 valodās uzreiz aci pret aci sarunas. Drīzumā: Nav interneta, nav problēmu ar bezsaistes režīmā, ir instant divvalodu sarunas, kad internets nav pieejams. Arī izmēģināt mūsu Bluetooth brīvroku režīmā, kur jūs varat izmantot jebkuru spēj Bluetooth austiņas ir dabas divvalodu sarunas aci pret aci. Early atlaides tik zemas, cik $ 30.

google_play.png

एप्लिकेशन मुफ्त डाउनलोड करें! >>

GLOT Chat: Mūsu tērzētavas ļauj grupas saruna pat 30 cilvēki vairāk nekā 100 valodās vienlaicīgi. Great biznesa grupas diskusiju,socializing, daudzvalodu klasēs, un sazinoties ar cilvēkiem visā pasaulē ar līdzīgām interesēm, kas runā dažādās valodās, un vēl daudz vairāk!

GLOT Messenger: GLOT sociālo tīklu pieteikumu ļauj lietotājiem sazināties dabas daudzvalodu sarunas tālsatiksmes caur instant messenger, sociālo norīkošanu, tērzētavās un vairāk. Dzīvo pasaulē bez valodas barjerām, sazinieties ar tūlītēju ziņnesi vairāk nekā 50 valodās vai grupā tērzēšanu vairāk nekā 100 valodās. Jaunā paaudze iznāks 2021. gada sākumā ar vairākām valodām un atjauninātiem līdzekļiem. Saņemt atlaides tik zemas, cik $ 20 par pirmo gadu, neierobežotai izmantošanai un nav reklāmas!

©2020 by LANIKEA Translation Technology. Proudly created with Wix.com